پیدا کردن وی پی ان معتبر برای خرید

یکی از مهم‌ترین مواردی که هنگام خرید VPN باید به یاد داشته باشید: خرید نکنید تا مطمئن شوید که وی پی ان معتبر است.
تقاضا برای VPN در طول دو سال گذشته افزایش‌یافته است، زیرا روزافزون مردم به اینترنت وابسته می‌شوند.
در حال حاضر، افراد زمان بیشتری در اینترنت از هر نوع فعالیت دیگری صرف می‌کنند؛ زیرا بسیاری از مسائل در اینترنت می‌تواند انجام شود.
نیاز به وی پی ان در حال افزایش است، اغلب کاربران یک سرویس VPN را خرید می‌کنند و به‌طور کامل آدرس IP خود را از اینترنت بدون انجام تحقیق واقعی پنهان می‌کنند.

خرید وی پی ان معتبر
خرید وی پی ان معتبر

آیا خرید کالاهای فیزیکی یا محصولات مجازی مانند سرویس فیلتر شکن، که هرگز نباید در مقابل خرید ضرر کنید، ضروری است.
درواقع تعداد زیادی از خدمات VPN در اطراف وجود دارد، اما حقیقت تنها تعدادی محدودی وجود دارند که قابل اعتماد و مناسب برای انتخاب فروشنده یا ارائه دهنده برای خرید وی پی ان هستند.
این مقاله به شما کمک می‌کند تا خدمات VPN را با استفاده از VPN های موجود تعیین و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. امیدوارم این راهنما به شما کمک کند تا وی پی ان خوب و مناسبی راانتخاب کنید و بتوانید گشت و گذار ناشناس و خصوصی را تجربه کنید.

وب‌سایت فروش فیلتر شکن را بررسی کنید

درواقع وب‌سایت ظاهر یک شرکت است.
هنگام خرید وی پی ان VPN، به وب‌سایت آن مجموعه مراجعه کنید و تمام اطلاعات لازم در مورد شرکت و محصولات آن را داشته باشید.اگر شما هرگونه محتوای کپی شده را پیدا کردید، در همکاری با این مجموعه مراقب باشید.

ارائه‌دهندگان VPN های جدید همیشه “تلاش‌های جدی” را در وب‌سایت‌های خود در کنار محصول قرار می‌دهند.
بنابراین، به دنبال یک سرویس VPN که در تمام جنبه‌های خدمات خود، چه محصولات و یا وب‌سایت افتخار می‌کند، باشید.
مطمئن شوید که از طریق وب‌سایت خود آن مجموعه اطلاعات را مرور می‌کنید تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات کامل، دقیق و مناسب مربوط به هماهنگی باشد.

تأیید اطلاعات سرور وی پی ان

چگونه می‌دانیدفروشنده VPN به شما در مورد مکان‌های سرور خود دروغ می‌گوید؟
ممکن است دانستن تعداد دقیق یا مکان‌های سرور آن‌ها دشوار باشد ( برای قبل از خرید ). آنچه شما می‌توانید انجام دهید این است که مراقب ناسازگاری‌های اطلاعات سرور در وب‌سایت خود باشید.
ذکرشده است که VPN دارای این تعداد سرورها است، درحالی‌که یک صفحه دیگر یک رقم دیگر را می‌گوید، این‌یک خط قرمز است که در آن وجود دارد.


در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید از یک شرکت VPN استفاده کنید که با شما شفاف و صادق باشند.
اگر آن‌ها تنها ده سرور داشته باشند، تا زمانی که تمام سرورها درست‌کار کنند، خوب است. اگر آن‌ها در مورد سرورهای VPN خود دروغ می‌گویند، چه باید کرد؟
سرویس‌های VPN زیادی وجود دارد که اطلاعات مربوط به سرورهای VPN خود را متناقض می‌کنند.
ما می‌دانیم که ممکن است فقط یک ترفند بازاریابی برای جلب کاربران برای خرید وی پی ان خود باشد. یا ممکن است به علت عدم اطمینان در به‌روزرسانی اطلاعات، به‌سادگی قابل‌اعتماد نیست.

بررسی قابلیت دسترسی مشتریان vpn

درصورتی‌که سرویس وی پی ان پشتیبانی مشتری را ارائه نمی‌دهد، این‌یک خط قرمز است که در آن وجود دارد. اگر مشکلی با محصول دارید چه کمکی می‌توانید به آن بکنید؟
پشتیبانی از مشتری به معنای این نیست که تقاضای بازپرداخت را غیرممکن کند. برخی از ارائه‌دهندگان VPN پشتیبانی مشتری را ارائه می‌دهند، اما زمانی که شما در حقیقت نیاز به کمک دارید، ناپدید می‌شوند. دیگر شرکت‌های VPN فقط تصمیم می‌گیرند که راهی برای رسیدن به آن‌ها ارائه ندهند و ما واقعاً نمی‌فهمیم چرا آن‌ها نمی‌خواهند ارتباط خوبی با مشتریان خود برقرار کنند.

پشتیبانی مشتریان فیلتر شکن
پشتیبانی مشتریان فیلتر شکن

هنگام خرید فیلتر شکن، به این نکته نگاه کنید که خدمات پشتیبانی مشتری آن دارای این عناصر ضروری است یا خیر:

در دسترس بودن، اعتمادبه‌نفس، دانش درست و مهم‌تر از همه، مشکلات بیشتری است که شما در حال حاضر با آن مواجه نیستید.
سرویس‌های کوچک‌تر یا جدیدتر VPN قادر به ارائه یک سرویس پشتیبانی ۲۴/۷ مشتری نیستند، اما هنوز هم باید بتواند خدمات پس از فروش فوق‌العاده را زمانی که در دسترس قرار می‌گیرند، ارائه و اجرا کنند. شرکت‌های VPN، بزرگ یا کوچک، باید و باید خدمات پشتیبانی مناسب مشتری را ارائه دهند.

علاوه بر این، ما با امنیت اینترنت در اینجا روبرو هستیم. هنگامی‌که محصول یا خدمات ناکام میماند، مسئولیت مطلق این شرکت برای حل مشکلات ، چه ازنظر فنی و چه از شکایت مشتری است.

خرید VPN و فیلتر شکن معتبر

شما در حصول اطمینان از فعالیت‌های اینترنتی سزاوار بهترین VPN هستید. ولی هیچ‌وقت “بهترین” وجود ندارد. خط قرمز ذکرشده در بالا را در پیدا کردن یک VPN که نیازهای شمارا برآورده می‌کند، در نظر بگیرید. قبل از صرف پول واقعی در سرویس VPN، مطمئن شوید که شما تحقیق جامع درباره این شرکت وی پی ان را انجام داده‌اید. مراقب باشید که داده‌های کاربری را وارد کنید.

خرید VPN معتبر
خرید VPN معتبر

اگر آن‌ها بتوانند اطلاعات و فعالیت‌های خود را ضبط کنند، می‌توانند بدون درخواست رضایت شما به شرکت‌های ثالث نیز آن را به فروش برسانند.

پیدا کردن سرویس VPN قابل‌اعتماد می‌تواند برای اطمینان حیرت‌انگیز باشد. شما می‌توانید VPN های خاص را بررسی کنید تا بدانید که آیا آن‌ها قابل‌اطمینان هستند یا خیر. اگر شما نیاز به کمک بیشتر در پیدا کردن یک سرویس VPN دارید، نظر خود را در زیر بنویسید!

مثالی در ایران به نام فیت نت

فیت نت یکی از ارائه دهندگان وی پی ان است که با وجود اینکه از ارائه دهندگان جدید محسوب می‌شود ولی به نظر می‌رسد تیم قوی پشت این مجموعه قرار دارد.

این مجموعه دارای بیش از ۱۲ سرور در ۹ کشور مختلف است که در سایت خود نوشته و از آنجایی که فیت نت وی پی ان رایگان برای معرفی خدماتش ارائه می‌دهد. به همان اندازه‌ای که نوشته بود ( ۱۲ سرور و ۹ کشور ) سرور ها را در اختیار کاربر گذاشته و از این لحاظ اعتماد کاربر را جلب می‌کند.

در کنار آن فیت نت بازگشت وجه را برای ارائه دهندگانش قرار داده است که هر کس از خرید VPN و فیلتر شکن از فیت نت رضایت نداشت، بتواند پول خود را پس بگیرد.

هنوز هم چنین ارائه دهندگانی وجود دارند که به صورت شفاف و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *